Zawrotne tempo współczesnego życia sprawia, że nie zawsze udaje nam się znaleźć czas na przygotowanie świeżego, zdrowego i pełnowartościowego posiłku. Kwestia ta może negatywnie wpłynąć nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Dlatego to właśnie między innymi dla osób zabieganych a zarazem wymagających, powstały stołówki Fresh Qking znajdujące się na terenie Poznania. Nasza oferta świeżych i smacznych posiłków skierowana jest przede wszystkim do studentów, pracowników firm i instytucji oraz wszystkich, którzy cenią sobie doskonały smak zdrowego jedzenia.
Stołówki pod marką Fresh Qking znajdują się w Poznaniu na terenie UAM Collegium Chemicum przy ul. Umultowskiej 89 b oraz w budynku FUAM przy ul. Rubież 46 B. Zjedzą tam Państwo pyszne śniadania, lunche, kolacje przygotowywane wyłącznie na bazie świeżych, naturalnych produktów. Taki ciepły i zdrowy posiłek zapewni energię na dalszą część aktywnego dnia. Miła obsługa, przytulne wnętrza i niskie ceny to kolejne powody, dla których warto odwiedzić stołówki Fresh Qking.
Fresh Qking jest doskonałą propozycją na codzienne śniadania oraz obiady, dzięki której nie będą musieli Państwo tracić czasu na przyrządzanie ich na własną rękę. Możemy zagwarantować szeroki wybór dań, dzięki czemu każda osoba odwiedzająca nasze stołówki z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co równie ważne, w trosce o Państwa zadowolenie, oferujemy również dania atrakcyjne cenowo, które nie nadwyrężą budżetu. Zapraszamy na smaczne i zdrowe posiłki!